Apie mus

Žemaitijos krašto tradicijas puoselėjanti įmonė

UAB „Čia Market“ – Žemaitijos krašto tradicijas puoselėjanti įmonė, pradėjusi savo veiklą nuo 1996 m. Įsteigta įmonė turėjo UAB „Žemaitijos prekyba“ pavadinimą ir savo veiklą vykdė keliose pieno produktais prekiaujančiose parduotuvėse. Nuo 2006 m. vyko didesnė įmonės plėtra, o 2011 m. įmonė pakeitė pavadinimą į UAB „Čia Market“. Nuo įmonės įkūrimo pradžios nuolat augo ir tobulėjo būtiniausių prekių asortimentas, greito apsipirkimo bei aptarnavimo kultūra. Nestovime vietoje ir suprantame savo pareigą kurti atsakingo verslo aplinką, tad siekiame plėtoti įvairių prekių pasiūlą, gerinti ir patenkinti įvairiausių klientų poreikius bei užtikrinti kuo geresnį aptarnavimą.

Lietuviškas prekybos tinklas

Šiandien UAB „Čia Market“ parduotuvių tinklą sudaro 113 įvairaus formato parduotuvės ir 6 sūrio „Džiugas“ namai. Parduotuvės įsikūrusios 40 Lietuvos miestų ir rajonų vietovių. Didžiausias dėmesys skiriamas maisto produktų ir gaminių kokybei bei jų įvairovei. Parduotuves „ČIA“ įkuriame patogiose vietose, užtikrindami greitą pirkėjų aptarnavimą ir būtiniausių prekių asortimentą.

Socialiai atsakingas verslas

Mūsų sukaupta patirtis garantuoja, kad visos teikiamos paslaugos ir produktai parduotuvėse yra kokybiški, o kainos – konkurencingos. Aukščiausia maisto kokybė yra mūsų įmonės prioritetas, todėl renkamės tik šiuos reikalavimus atitinkančius produktus. Bendradarbiaudama su savo tiekėjais, įmonė puoselėja sąžiningumą, skaidrumą, atvirumą bei geranoriškumą. Prisiimame atsakomybę už kiekvieną savo darbo dieną, analizuojame veiklos stipriąsias ir silpnąsias puses. Besąlygiškai atsakome už duomenų ir dokumentų tinkamą naudojimą bei konfidencialumą.

Darbšti ir vieninga komanda

UAB „Čia Market“ turi puikią komandą, kuri auga kartu su įmone. Šiuo metu mūsų kolektyve daugiau nei 600 darbuotojų. Kaip stipri komanda, mes kartu dalijamės patirtimis, priimame iššūkius ir mokomės. Gerbiame kiekvieną darbuotoją ir vertiname jo indėlį į sėkmingą bendrovės veiklą. Gera atmosfera darbe ir nuoširdus bei paprastas bendravimas su kolegomis padeda kokybiškai ir su šypsena veide aptarnauti mūsų parduotuvių klientus.

Misija, vizija, vertybės

Misija

Šalia „ČIA” parduotuvių gyvenantiems pirkėjams užtikrinti būtiniausių produktų pasiūlą ir išlaikyti jų lojalumą. Rodyti pagarbą klientams, suteikiant greitą ir malonų aptarnavimą.

Vizija

Būti pirmąja parduotuve, kurią renkasi greta gyvenantys pirkėjai!

Vertybės

1. Klientų aptarnavimo kokybė – svarbiausia!

2. Kompetencija – teisingai iš pirmo karto!

3. Darbšti ir vieninga komanda!

Credo


ČIA - greita ir patogu!

Rekvizitai

UAB „Čia Market“

Juridinio asmens kodas: 141354683

PVM mokėtojo kodas: LT413546811

Buveinės adresas: Sedos g. 35A, LT-87101 Telšiai

Tel.: +370 444 22222

E. paštas: info@ciamarket.lt

Banko sąskaita: LT72 4010 0428 0028 9855

Maisto tvarkymo subjekto pat. pažymėjimo Nr.: 780000097