Nuolaidų kortelė

Jūs esate čia

https://ciaplius.lt/

Nuolaidų kortelė ČIA PLIUS

ČIA PLIUS – nuolaidų kortelė, sukurta lojaliems klientams.  Kortelės turėtojai gali naudotis išskirtinėmis nuolaidomis, pasiūlymais visose ČIA parduotuvėse ir firminiuose skyriuose.

Kur galima įsigyti nuolaidų kortelę?

Nuolaidų kortelę ČIA PLIUS galite įsigyti kiekvienoje ČIA parduotuvėje. Užpildę anketą pateikite ją kasininkei, kuri nedelsiant aktyvuos Jūsų kortelę ir nuo šio momento Jūs galėsite naudotis visais programos ČIA PLIUS pasiūlymais.

Kokia kortelės kaina?

Kortelės įsigijimo kaina - 1,45 .  

Kokia yra kortelės teikiama nauda?

Pirkdami su ČIA PLIUS kortele visada gausite pastovią 1 % nuolaidą nuo pirkinių sumos bei galėsite naudotis visais programos pasiūlymais.

Papildoma informacija:

UAB „Čia Market“ pasilieka teisę keisti ČIA PLIUS programos taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi nuolaidų kortelės turėtojams.

Nuolaida nesuteikiama už trečiųjų šalių teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymus, loterijų bilietus ir t. t.).

Pametus kortelę, norint keisti esamą asmens informacija ar turint klausimų bei nusiskundimų dėl vykdomos ČIA PLIUS programos, skambinkite tel. 8444 22222 (darbo dienomis 8-17 val.) arba rašykite el. paštu info@ciamarket.lt

 

 

Kortelės ČIA PLIUS asmens duomenų tvarkymo sąlygos

Šio tvarkymo teisinis pagrindas yra būtinybė sudaryti ir vykdyti mūsų susitarimą dėl Kortelės išdavimo ir aptarnavimo. Anketoje nurodytus ir pirkinių istorijos duomenis, kaupiamus mūsų duomenų bazėse, taip pat naudosime siekdami įvertinti Jūsų poreikius ir pomėgius, kad galėtume pasiūlyti Jums nuolaidas toms prekėms, kurios gali būti labiau reikalingos.

Jūsų asmens duomenų valdytojas bus UAB „Čia Market“, kodas 141354683, buveinės adresas Sedos 35a, Telšiai, elektroninio pašto adresas info@ciamarket.lt, tel. 8 444 22222.

Jūsų duomenų konfidencialumui ir apsaugai užtikrinti taikome griežtas priemones, todėl Jūsų duomenis gali būti matomi ir tapti žinomi tik Bendrovės įgaliotiems asmenims (darbuotojams), kuriems tai būtina šiame dokumente nurodytais tikslais.

Jūsų duomenys bus tvarkomi tol, kol naudositės ČIA PLIUS kortele ir 10 metų po kortelės naudojimosi pabaigos, išskyrus tam tikrus duomenis, kurie bus saugomi 2 metus. Be to, Jums išreiškus valią raštu e.p. info@ciamarket.lt, bet kada galėsime Jūsų asmens duomenis sunaikinti, bet šiuo atveju Jūs neteksite teisės naudotis ČIA PLIUS kortele ir jos teikiamais privalumais.

Jūs turite šias teises

Turite teisę nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi;

Turite teisę susipažinti  su mūsų tvarkomais  Jūsų asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus ar pasikeitusius asmens duomenis;    

Turite teisę mūsų internetinėje svetainėje adresu www.ciamarket.lt susipažinti su privatumo politika ir kitais asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais ir pasinaudoti nustatytomis teisėmis susijusiomis su asmens duomenų apsauga;

Atsižvelgiant į tai Jūs patvirtinate, kad; (i) esu informuotas apie savo teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, sunaikinti mano asmens duomenis arba sustabdyti jų tvarkymo veiksmus, kaip duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų, taip pat nesutikti, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi; (ii) šioje anketoje pateikti mano asmens duomenys yra teisingi ir kad susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytais tikslais.