Kaip dalyvauti žaidime

PIRK

ne mažiau kaip už 15€

REGISTRUOK

pirkimo kvitą.

Registruoti

LAIMĖK

kalėdinį kuponą apsipirkimui 

Pirkinių krepšelyje turi būti šių gamintojų prekių

Laimėk kuponą apsipirkti parduotuvėse 

Žaidimas vyksta nuo 2017 11 07 iki 2017 12 19

Registruokite 15€ ar didesnės vertės kvitą

Būtina išsaugoti pirkimo kvitą!

Sutinku su žaidimo taisyklėmis

Akcija vykdoma visose „Čia“ prekybos tinklo parduotuvėse nuo Lapkričio 7 d. iki gruodžio 19 d. imtinai. Dalyvauti akcijoje gali visi pirkėjai, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir perkantys UAB „ČIA MARKET“ tinkle prekių už 15€ ar daugiau, tarp jų bent vieną akcijoje dalyvaujančio prekės ženklo prekę.

Akcijoje negali dalyvauti UAB „ČIA MARKET“ darbuotojai bei jų šeimos nariai, bei akcijos organizatoriaus UAB “Reklamos Korys“ darbuotojai.

 

AKCIJOJE DALYVAUJANTYS PREKIŲ ŽENKLAI, kurių produkciją reikia įsigyti, norint dalyvauti akcijoje.

– Žemaitijos Pienas;
– Augma;
– Baltasis pyragas;
– Mažeikių mėsinė.

 

AKCIJOS PRIZAI:

 

Pagrindinis prizas – 6 vnt. kuponų, po 200 € apsipirkti ČIA parduotuvėse;
Papildomi prizai – 60 vnt. kuponų, po 30 € apsipirkti ČIA parduotuvėse;
Bendras prizų fondas – 3000 €.

 

REGISTRACIJOS SĄLYGOS:

 

Pirkėjas, perkantis prekių už 15€ ar daugiau, tarp jų bent vieną akcijoje dalyvaujančio prekės ženklo prekę, privalo išsaugoti pirkimo kvitą.
Nemokamai registruotis svetainėje www.ciamarket/kalėdužaidimas.lt
Registruotis užpildant laukelius: „VARDAS, PAVARDĖ, TELEFONO NUMERIS, EL. PAŠTAS, KVITO NUMERIS“ (pavyzdžiui: Vardenis Pavardenis, 86XX XX XXX, vardenis@pavardenis.lt, 1/12345). Akcijai dalyviai registruojami tik pilnai ir teisingai užpildę registracijos formą internetiniame akcijos puslapyje.
Vienas dalyvis gali registruoti Akcijoje neribotą kiekį pirkinių kvitų. Kiekvieną kartą apsipirkdamas UAB „ČIA MARKET“ prekybos tinkle ir registruodamas kiekvieną naują – unikalų pirkimo kvito numerį.
Pasikartojantys pirkimo kvitai į Akcijos dalyvių sąrašą netraukiami.
Kiekvienas užsiregistravęs Akcijos dalyvis leidžia organizatoriui naudoti jo duomenis rinkodaros tikslais ir sutinka, jog laimėjimo atveju gali būti viešai skelbiamas laimėtojo vardas, pavardė, amžius bei miestas akcijos tinklalapyje www.ciamarket.lt ar kitose žiniasklaidos priemonėse. Pirkimo kvitą būtina saugoti iki Akcijos pabaigos.

 

AKCIJOS EIGA IR LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS:

 

Teisingai užregistravus pirkinio kvitą nuo 2017 m. lapkričio mėn. 7 d. iki 2017 m. gruodžio mėn. 19d. imtinai. dalyvis dalyvauja žaidime, kurio prizų laimėtojai bus atrinkti atsitiktinės atrankos būdu.
Prizai (apsipirkimo kuponai) į pinigus nekeičiami.

 

LAIMĖTOJŲ SKELBIMAS

 

Prizų laimėtojų sąrašas, per tris darbo dienoms nuo kiekvieno Akcijos etapo pabaigos, bus paskelbtas svetainėje www.ciamarket.lt/kaleduzaidimas.lt
Su visais laimėtojais bus papildomai susisiekta asmeniškai, registracijos formoje nurodytais kontaktais bei suderintos prizo atsiėmimo sąlygos.
Nepavykus su laimėtojais susisiekti registracijoje nurodytais kontaktais per tris darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo datos, burtų keliu bus nustatytas naujas laimėtojas sekančio prizų traukimo etape, bet ne vėliau nei 2017m. gruodžio 22d.

 

PRIZŲ ATSIĖMIMAS:

 

Pagrindinių bei savaitinių prizų laimėtojai, prizus galės atsiimti bet kurioje UAB „ČIA MARKET” prekybos tinklo parduotuvėje, iš anksto suderinus laiką.
Atsiimti prizą laimėtojas gali tik asmeniškai, iš anksto suderinus prizo atsiėmimo vietoje. Prizo laimėtojas privalo pateikti asmens dokumentą ir pirkimo kvitą, kurio numeris buvo registruotas akcijai ir išrinktas laimingu.
Prizų atsiėmimo laikotarpis yra iki 2017 gruodžio 31 d. Kuponų galiojimo terminas – 3 mėnesiai (konkreti galiojimo data bus nurodyta ant kupono).
Jei laimėtojas neatvyksta atsiimti prizo iki numatyto žaidime prizų atsiėmimo laikotarpio pabaigos, arba nepateikia pirkimo kvito, ar pateikto pirkimo kvito numeris nesutampa su akcijoje laimėjusiu kvito numeriu, prizas negali būti įteikiamas ir laikoma, kad visi akcijos organizatoriaus įsipareigojimai laimėtojo atžvilgiu yra pasibaigę ir tinkamai įvykdyti.
Jei akcijos laimėtojas yra nepilnametis, pateikiant duomenis jį turi lydėti vienas iš tėvų ar globėjų, bei pateikti asmens tapatybę ar globą patvirtinantį dokumentą.

 

PRIZŲ (KUPONŲ) PANAUDOJIMO SĄLYGOS

 

Akcijos savaitinį prizą – 30 Eur kuponą, laimėtojas privalo panaudoti vieno apsipirkimo metu.
Pagrindinį prizą – 200 Eur koponą, laimėtojas gali panaudoti keletai apsipirkimų.

 

ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ:

 

Organizatorius atsako už prizų pristatymą į su akcijos laimėtoju, iš anksto sutartą prizo atsiėmimo vietą. („ČIA“ parduotuvę)

Organizatorius neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamos akcijos vykdymui, tačiau deda visas galimas pastangas jas pašalinti.
Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti internetinėje svetainėje www.ciamarket.lt

 

AKCIJOS DALYVIO IŠLAIDOS:

 

Norėdamas laimėti prizą, dalyvis turi įsigyti prekių UAB „ČIA MARKET“ prekybos tinkle ne mažiau kaip už 15€.
Visas su prizo atsiėmimu susijusias būtinas išlaidas prisiima akcijos prizo laimėtojas.

 

SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA:

 

Visos akcijos taisyklės, yra vienodai privalomos visiems akcijos dalyviams.
Akcijos dalyviai gali raštu pareikšti pretenzijas dėl akcijos vykdymo iki 2017 m. gruodžio 31 d. “UAB ČIA MARKET”, Sedos g. 35a, Telšiai arba el.paštu info@ciamarket.lt . Į visas pretenzijas bus atsakyta per 15 darbo dienų. Telefonas pasiteirauti +370 (444) 22222 (darbo dienomis 8.00 – 17.00)
Visi skundai sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Savaitinių prizų laimėtojai

Kol kas laimėtojų nėra.

Pagrindinių prizų laimėtojai

Kol kas laimėtojų nėra.